Zarządzanie zadaniami i wydajność osobista prawnika

Darmowy webinar

O czym będzie webinar?

Webinar będzie omawiał przetestowane na prawnikach strategie radzenia sobie z zadaniami typowymi dla naszej pracy. Dostosowany do poziomu audytorium po zamknięciu zapisów. Będzie przechodził od zarządzania sobą, przez odpowiednią segregację i organizację zadań do planowania nieplanowanego i budowania prostych systemów / procesów pozwalających na drastyczne zwiększenie efektywności. Bardzo praktyczny i sprawdzony na polu walki.

Prelegent

Maciej Trąbski - Od 2010 r. prowadzę szkolenia dla prawników z prawniczych umiejętności praktycznych (pierwsze prowadziłem jeszcze jako student prawa). W Kancelarii GESSEL opiekowałem się Programem Mentorskim i jego uczestnikami (program wybierał 5 absolwentów na roczny staż z rotacją między praktykami kancelarii przez pierwsze pół roku). Byłem uczestnikiem, organizatorem i jurorem konkursów arbitrażowych, vis-moot, krasomówczych. Obecnie jestem właścicielem i CEO firmy MOQQ, która zajmuje się rozwojem prawniczych kompetencji biznesowych. We help turn legal skills into superpowers.

Kiedy?

31 Maja 2023 (10.00 - 11.00)

Jak się zarejestrować?

Link do rejestracji >>>

*  *  *

NOWOŚĆ!

Abonament szkoleniowy na wszystkie szkolenia, webinary i konferencje (online) z najnowszych zmian w prawie . Sprawdź szczegóły >>>

 

Polecane wydarzenia

Wydawca:
MustReadMedia
Must Read Media
ul. Jugosłowiańska 15b/40
03-984 Warszawa
Social media:

Zobacz także: