Zarządzanie projektami prawnymi - podstawy

Darmowy webinar

O czym będzie webinar?

Webinar będzie wprowadzeniem do projektowego podejścia do zadań prawnych. Jest to jedna z najpotrzebniejszych kompetencji dla prawników każdego szczebla. Myślenie projektowe pozwala na lepsze rozumienie klienta i optymalizację własnej pracy. Temat jest bardzo ciekawy, bo na praktycznych case’ach może pokazać jakie korzyści prawnicy mogą odnieść z pracy prawniczej.

Prelegent

Maciej Trąbski - Od 2010 r. prowadzę szkolenia dla prawników z prawniczych umiejętności praktycznych (pierwsze prowadziłem jeszcze jako student prawa). W Kancelarii GESSEL opiekowałem się Programem Mentorskim i jego uczestnikami (program wybierał 5 absolwentów na roczny staż z rotacją między praktykami kancelarii przez pierwsze pół roku). Byłem uczestnikiem, organizatorem i jurorem konkursów arbitrażowych, vis-moot, krasomówczych. Obecnie jestem właścicielem i CEO firmy MOQQ, która zajmuje się rozwojem prawniczych kompetencji biznesowych. We help turn legal skills into superpowers.

Kiedy?

13 Czerwca 2023 (10.00 - 11.00

Jak się zapisać?

Link do rejestracji >>

*  *  *

NOWOŚĆ!

Abonament szkoleniowy na wszystkie szkolenia, webinary i konferencje (online) z najnowszych zmian w prawie . Sprawdź szczegóły >>>

Polecane wydarzenia

Wydawca:
MustReadMedia
Must Read Media
ul. Jugosłowiańska 15b/40
03-984 Warszawa
Social media:

Zobacz także: