Prawniczka / Prawnik

MABION S.A.

Informacje ogólne

Pracodawca
MABION S.A.
Lokalizacja
Łódź / Konstantynów Łódzki
Tryb pracy
Hybrydowy
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wynagrodzenie
Brak danych
Doświadczenie
Brak danych
Uprawnienia
Radca prawny Adwokat Aplikant adwokacki Aplikant radcowski
Specjalizacja
Prawo pracy Własność intelektualna Prawo cywilne Life Sciences Prawo spółek, rynki kapitałowe
Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • Otwartej, lubiącej się uczyć
  • Zainteresowanej sprawami z prawa cywilnego i prawa handlowego, w tym międzynarodowego obrotu prawnego
  • Profesjonalnej w wykonywaniu powierzonych zadań, kreatywnej, nastawionej na samodoskonalenie zawodowe i podejmowanie nowych wyzwań
  • Umiejącej samodzielnie podejmować decyzje oraz lubiącej pracować w zespole
  • Dążącej do realizacji założonych celów
  • Dyspozycyjnej, posiadającej umiejętność zarządzania czasem
  • Sumiennej, rzetelnej oraz dociekliwej szukającej rozwiązania problemu, a nie jego kreowania

Opis stanowiska:

  • Wsparcie merytoryczne i administracyjne radców prawnych zatrudnionych w Spółce
  • Udział w bieżącej obsłudze prawnej Spółki (analizowanie, interpretacja oraz weryfikacja umów, oraz innych dokumentów o charakterze prawnym związanych z prowadzoną przez Spółkę działalnością, również w języku angielskim)
  • Tworzeniu projektów procedur, regulaminów i innych aktów o charakterze wewnętrznym
  • Monitoring zmian w przepisach z otoczenia prawnego dotyczącego Spółki,
  • Kontakt z kancelariami prawnymi, prawnikami kontrahentów, z uwzględnieniem komunikacji w języku angielskim

Wymagane umiejętności:

  • Ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka
  • min. 2 lata doświadczenia pracy w Kancelarii Prawnej skoncentrowanej na obsłudze prawnej przedsiębiorców lub doświadczenie w pracy jako prawnik in-house
  • Doświadczenie w co najmniej jednym z poniższych obszarów: (1) obsługa korporacyjna spółek kapitałowych, (2) doradztwo prawne w zakresie umów komercyjnych, z uwzględnieniem negocjacji oraz identyfikacji ryzyk prawnych, (3) prawo pracy, (4) prawo autorskie i prawa pokrewne
  • Doświadczenie prawne nabyte w spółkach biotechnologicznych / farmaceutycznych będzie dodatkowym atutem
Umiejętności
Języki obce
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2), w tym w zakresie terminologii prawniczej
Zakres obowiazków

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem prawników wewnętrznych Spółki, renomowanymi kancelariami prawnymi oraz realizacji różnorodnych projektów
  • Zadaniowy czas pracy oraz możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Spersonalizowany plan szkoleniowy, dzięki któremu zyskasz nowe umiejętności
  • Atrakcyjny program premiowy oparty o realizację celów
  • Wspólne wyjazdy, wyjścia integracyjne i świętowanie kluczowych dla nas wydarzeń,
  • Pracę w multidyscyplinarnych zespołach
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet medyczny w trosce o Twoje zdrowie
  • Kafeteria benefitów
O pracodawcy

MABION S.A.

Adres
MABION S.A.
ul. gen. Mariana Langiewicza 60
95-050, Łódź / Konstantynów Łódzki

Strona www