Prawnik dobrze zdefiniowany - czyli jak pracować po swojemu?

Darmowy webinar

O czym będzie webinar?

Bywa (wcale nie tak rzadko), że w życiu prawnika następuje spora  rozbieżność pomiędzy oczekiwaniami związanymi z wykonywaniem zawodu, a rzeczywistością. Może to dotyczyć modelu pracy, zarobków, klienteli i wielu innych obszarów. Miewamy w takich chwilach tendencję by twierdzić, że szczęście nam nie sprzyja, że coś poszło nie tak. To jednak nie jest prawda.  Jeśli Twoje prawnicze życie nie jest takie, jak tego chcesz, jak sobie to wyobrażałaś(eś), to nie dlatego, że koło fortuny się do Ciebie nie uśmiecha. Przyczyną są Twoje przekonania, brak jasnego zdefiniowania czego chcesz i wykonania niezbędnych kroków, by po to sięgnąć.  W sporcie zwyciężają Ci, którzy wierzą, że mogą coś osiągnąć. W życiu szczęśliwi czują się Ci, którzy wiedzą czego chcą i robią co trzeba, by to dostać.  Jeśli Twoje prawnicze życie nie jest takie jak chcesz, zapraszam na webinar, w którym opowiem czym jest definiowanie (redefiniowanie) zawodowej kariery, jak się za to zabrać i co należy robić. Zapraszam Cię do porzucenia przekonania, że musisz działać jak wszyscy i męczyć się w tej pracy jak Twoje koleżanki i koledzy. Możesz wszystko zmienić i pracować po swojemu.

Kto poprowadzi?

Adam Sornek - Certyfikowany coach i mentor biznesowy (kognitywny) wg modelu Bennewicz Instytut Kognitywistyki (Business Coach Professional Certificate awarded the EQA conferred by the EMCC Practitioner Level). Adwokat (w latach 2010 - 2019), aktualnie niewykonujący zawodu, prawnik z 18-letnim doświadczeniem zawodowym. W powyższych latach menadżer i wspólnik zarządzający kancelarią prawną (do 10 osób), aktualnie spółki działające pod markami malegal.pl & prozam.pl. Autor książki rozwojowej "81 Tajemnic" (wspólnie z mastercoachem Maciejem Bennewiczem). Student studiom psychoterapeutycznego w metodzie Process Oriented Psychology. Pasjonat rozwoju osobistego, psychologii, coachingu, mentoringu i wszelkiej innej pracy rozwojowej z człowiekiem. Muzykant. Prezes zarządu Fundacji Ambicje.org, autor projektu "Toga bez wroga".

Gdzie i kiedy? 

Online, 23 lutego 2023 r. (10.00 - 11.00).

Zgłoszenia:

W celu zgłoszenia na webinar należy zarejestrować się na tej stronie >>>

 

***

Zapraszamy również na inne szkolenia i konferencje prawnicze >>>

*  *  *

NOWOŚĆ!

Abonament szkoleniowy na wszystkie szkolenia, webinary i konferencje (online) z najnowszych zmian w prawie . Sprawdź szczegóły >>>

Polecane wydarzenia

Wydawca:
MustReadMedia
Must Read Media
ul. Jugosłowiańska 15b/40
03-984 Warszawa
Social media:

Zobacz także: