Senior Associate skillset

Darmowy webinar

O czym będzie webinar?

Klucze do sukcesu i rozwoju kariery prawniczej. Senior Associate to najtrudniejsze stanowisko w kancelarii. Z jednej strony nacisk na samodzielną pracę merytoryczną wysokiej jakości. Z drugiej, konieczność budowania relacji i umiejętności partnerskich. Webinar będzie odpowiadał „w pigułce” na pytania o to, na co zwracać uwagę na tej pozycji i w jaki sposób planować i kierować swoim rozwojem, żeby zmaksymalizować wyniki. Szczególna koncentracja na rozwijaniu umiejętności sprzedażowych.

Prelegent:

Maciej Trąbski - Od 2010 r. prowadzę szkolenia dla prawników z prawniczych umiejętności praktycznych (pierwsze prowadziłem jeszcze jako student prawa). W Kancelarii GESSEL opiekowałem się Programem Mentorskim i jego uczestnikami (program wybierał 5 absolwentów na roczny staż z rotacją między praktykami kancelarii przez pierwsze pół roku). Byłem uczestnikiem, organizatorem i jurorem konkursów arbitrażowych, vis-moot, krasomówczych. Obecnie jestem właścicielem i CEO firmy MOQQ, która zajmuje się rozwojem prawniczych kompetencji biznesowych. We help turn legal skills into superpowers.

Kiedy?

12 Kwietnia 2023 (10.00 - 11.00)

Jak się zarejestrować?

Link do rejestracji >>>

*  *  *

NOWOŚĆ!

Abonament szkoleniowy na wszystkie szkolenia, webinary i konferencje (online) z najnowszych zmian w prawie . Sprawdź szczegóły >>>

Polecane wydarzenia

Wydawca:
MustReadMedia
Must Read Media
ul. Jugosłowiańska 15b/40
03-984 Warszawa
Social media:

Zobacz także: