Adwokat - Radca Prawny - departament prawny Filia w Tczewie

HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.

Informacje ogólne

Pracodawca
Lokalizacja
Warszawa
Tryb pracy
Stacjonarny
Forma zatrudnienia
Współpraca B2B Zlecenie
Wynagrodzenie
4000 - 10000 zł brutto
+ premie uzależnione od efektywności
Doświadczenie
Min. 2 lata
Uprawnienia
Radca prawny Adwokat
Specjalizacja
Prawo cywilne Prawo administracyjne Prawo gospodarcze Prawo karne Prawo pracy Prawo rodzinne Prawo spółek, rynki kapitałowe Spory sądowe, arbitraż Ubezpieczenia Własność intelektualna Podatki Nieruchomości Bankowość i finanse Prawo budowlane Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne Inne Fuzje i przejęcie (M&A) Prawo energetyczne Prawo konstytucyjne Prawo konkurencji Zamówienia publiczne Ochrona danych osobowych Nowe technologie Ochrona środowiska Prawo Unii Europejskiej, Fundusze UE Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML) Compliance Finanse publiczne Life Sciences
Wymagania

Nasze wymagania

  • tytuł adwokat lub radcy prawnego;
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie stosowania prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego lub karnego oraz odpowiedniej procedury postępowania związanej z daną specjalizacją materialną od momentu pozytywnego wyniku egzaminu zawodowej;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w filii w Tczewie, a w sytuacjach wymagających czynności zawodowych także w ramach dyżurów;
  • wysoka motywacja wewnętrzna do osiągnięcia wyznaczonych celów zawodowych;
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
  • bardzo dobra znajomość prawa i przepisów ogólnych, a w szczególności procedury i odpowiedniej subsumpcji na tle problemu prawnego danego Klienta;
  • doświadczenie w doradztwie na gruncie szerokorozumianego prawa, a także w procesach i postępowaniach polubownych;
  • chęć rozwoju zawodowego w zakresie dane specjalizacji prawnej, w tym pracy zespołowej, rozwoju kompetencji, a także doradztwa dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak również przedsiębiorstw międzynarodowych;
  • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • kreatywność, pomysłowość, samodzielność, odpowiedzialność, lojalność, rzetelność, prawdomówność, uczciwość;
  • dystans do siebie i swoich ułomności;
  • wysoko kultura osobista.
Umiejętności
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w filii w Tczewie, a w sytuacjach wymagających czynności zawodowych także w ramach dyżurów.
Języki obce
  • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiazków

Twój zakres obowiązków

  • osoba na wskazanym stanowisku będzie zaangażowana w projekty z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, upadłościowego, bankowego, administracyjnego i karnego ;
  • przygotowanie opinii prawnych, projektów umów, pism procesowych, analiza prawna akt sądowych i prokuratorskich, dokumentów oraz zagadnień prawnych;
  • samodzielne prowadzenie spraw wedle możliwości, specjalizacji i umiejętności, kontakt z Klientem i stronami postępowania;
  • perspektywiczne myślenie, opracowanie strategii, techniki i taktyki procesowej celem stworzenia najlepszego i najszybszego rozwiązania dla Klienta;
  • zastępstwo procesowe przed sądami, organami ścigania i organami administracji publicznej;
  • doradztwo prawne, w tym procesy due diligence;
  • konsultacje zespołowe z członkami poszczególnych wydziałów;
  • pomoc w przygotowaniu artykułów prasowych oraz publikacji o tematyce prawnej;
  • prowadzenie szkoleń i wystąpień publicznych z zakresu prawa oraz specjalizacji wiodącej;
  • prowadzenie sprawozdań z wykonanej pracy;
  • współpraca z innymi prawnikami w zakresie ustaleń dalszej obsługi poszczególnych Klientów;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, obciążonych presją czasu oraz pracy w godzinach elastycznych dostosowanych do czynności i potrzeby danego problemu prawnego.
Co oferujemy?

Oferujemy

  • kontrakt biznesowy b2b wieloletni lub inna forma współpracy;
  • premie;
  • szereg dodatków uzależnionych od efektywności;
  • kawa i herbata;
  • szkolenia rozwijające kompetencje w ramach Akademii Executive Management;
  • spotkania i wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia i kursy;
  • telefon służbowy;
  • samochód służbowy;
  • i inne.
O pracodawcy

HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w zakresie wszechstronnego świadczenia usług prawnych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych, podmiotów prawa handlowego włącznie ze spółkami Skarbu Państwa, jak również międzynarodowych korporacji. Dzięki wyspecjalizowanym członkom naszego zespołu: adwokatom, radcom prawnym, prawnikom, pełnomocnikom i ekspertom, Kancelarii Prawnej Harvard Lawyers gwarantujemy najwyższy poziom obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą i życiem prywatnym. Posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na miejsce zdarzenia, na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego. Tworzymy zespół ekspertów indywidualnie dostosowanych do sprawy, zapewniając najwyższej klasy obsługę prawną. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers zbudowana na fundamencie wieloletniego doświadczenia Kancelarii Klonowski tworzy jeden z najsilniejszych zespołów prawnych w kraju.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu pracowników, ekspertów i naszych zespołów oraz na znakomitych wynikach wypracowanych dla naszych Klientów. Orientacja na wynik, koncentracja, szybkość, wartość korporacyjna "Zadowolony Klient" oraz osiąganie celów to fundament naszych wspólnych wartości, którym hołdujemy. Tworzymy zespół ekspertów indywidualnie dostosowany do sprawy, zapewniając najwyższej klasy obsługę prawną, doradztwo, coaching, mentoring, consulting.

Każdy nasz prawnik, współpracownik, pracownik, jak i partner, posiada własną, bardzo osobistą definicję sukcesu. A kiedy ona powstaje – można przejść do biznesowej klasyki i zaplanować zmiany organizacyjne, programy rozwoju umiejętności, wprowadzanie nowych metod i narzędzi zarządzania. W Kancelarii Prawnej Harvard Lawyers strategia kancelarii, cele biznesowe, plany działania – to wszystko nabrało głębszego sensu. Jej projektowanie stało się bowiem częścią projektowania własnego życia, które jest bardziej szczęśliwe i spełnione. Dla nas prawo jest sztuką, zobacz jak tą sztukę tworzymy każdego dnia...

Szukamy osób, które potrafią pracować samodzielnie i doskonale wykorzystują w praktyce posiadaną wiedzę. Złóż swoje CV, odbądź rozmowę kwalifikacyjną, skoncentruj się na rozwoju merytorycznym, praktycznym i kompetencyjnym oraz zarabiaj, rozwijając swoją karierę pod naszymi skrzydłami.

Adres
Plac Bankowy
00-095, Warszawa
2

Strona www