aplikant/radca prawny

Marzena Zdyrko-Woźniak KANCELARIA PRAWNA

Informacje ogólne

Pracodawca
Lokalizacja
Wrocław
Tryb pracy
Hybrydowy
Forma zatrudnienia
Współpraca B2B
Wynagrodzenie
Brak danych
Doświadczenie
Brak danych
Uprawnienia
Radca prawny Aplikant radcowski Aplikant adwokacki
Specjalizacja
Inne
Wymagania

·       Status aplikanta radcowskiego/adwokackiego II, III roku/Status radcy prawnego

·       Znajomość prawa cywilnego, gospodarczego,  handlowego, administracyjnego, prawa pracy prawa umów; doświadczenie z zakresu obsługi korporacyjnej spółek kapitałowych;

·       Ambicja, rzetelność, skrupulatność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na portalu S24 oraz Portalu Rejestrów Sądowych,

·       Gotowość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy,

·       Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,

·       Praktyczna znajomość języka angielskiego oraz czynne prawo jazdy kat. B będą dodatkowymi atutami.

Umiejętności
Języki obce
Zakres obowiazków

Zakres obowiązków:

·    Obsługa prawna Klientów kancelarii, w szczególności w sprawach z za­kre­su pra­wa korporacyjnego, go­spo­dar­cze­go, handlowego, cywilnego, rodzinnego, własności intelektualnej i prawa pracy,

·       Analiza przepisów prawa, orzecznictwa i doktryny w zleconym zakresie,

·       Przygotowywanie projektów pism procesowych,

·       Sporządzanie i opiniowanie umów,

·       Tworzenie dokumentów korporacyjnych dla spółek, zakładanie spółek, przekształcenia spółek;

·       Kontakt z klientami, sądami, komornikami i innymi instytucjami i urzędami (bezpośredni, telefoniczny, mailowy).

Co oferujemy?

·       Elastyczną formę współpracy - umowa B2B/częściowa możliwość pracy zdalnej,

·       Rzetelne wprowadzenie w zakres wykonywanych obowiązków,

·       Niezbędne narzędzia, w tym dostęp do lexa, legalisa oraz kancelaryjnej biblioteczki,

·       Ciekawą i pełną wyzwań współpracę z doświadczonymi i pomocnymi prawnikami,

·       Nabycie praktycznego doświadczenia m.in. przy reorganizacji przedsiębiorstw i obsłudze korporacyjnej spółek;

·       Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się kancelarii w ścisłym centrum Wrocławia.

O pracodawcy

Kancelaria Prawna Marzena Zdyrko-Woźniak, która mieści się przy ul. Księcia Witolda 15/4 we Wrocławiu, poszukuje do stałej współpracy aplikanta radcowskiego/adwokackiego/radcy prawnego. Kancelaria zajmuje się głównie obsługą przedsiębiorców i specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa handlowego, gospodarczego i własności intelektualnej.

Adres
Księcia Witolda 15/4
50-202, Wrocław

Strona www