Praktykant / stażysta / asystent prawny

Kancelaria Radcy Prawny Tomasz Staszkiewicz i Adwokat Maciej Śmidowicz

Informacje ogólne

Pracodawca
Lokalizacja
Poznań
Tryb pracy
Stacjonarny
Forma zatrudnienia
Zlecenie Współpraca B2B Umowa o pracę
Wynagrodzenie
29 - 35 zł brutto
zależy od doświadczenia, wzrost wraz z rozwojem
Doświadczenie
Brak danych
Uprawnienia
Bez uprawnień Bez aplikacji Student
Specjalizacja
Prawo pracy Prawo cywilne Prawo gospodarcze Nieruchomości Ochrona danych osobowych Podatki Prawo administracyjne Prawo budowlane Prawo spółek, rynki kapitałowe Spory sądowe, arbitraż Ubezpieczenia
Wymagania

Otwarta głowa i zaangażowanie. Reszty Cię nauczymy.

Umiejętności
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • nastawienie na praktyczne zdobywanie wiedzy prawniczej,
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
  • mile widziana (lecz nie konieczna) jest uprzednia praktyka w kancelarii prawnej,
  • prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem
Języki obce

 komunikatywny język angielski lub niemiecki

Zakres obowiazków

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pełnomocników prowadzących sprawy sądowe, głównie w zakresie przygotowywania projektów pism procesowych, projektów opinii prawnych, analizy orzecznictwa;
  • Wsparcie prawników w wykonywaniu bieżącego doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorców na gruncie prawa gospodarczego, prawa pracy i prawa administracyjnego;
  • Kontakt z Klientami (bezpośredni, telefoniczny, mailowy),
  • Kontakt z instytucjami państwowymi i Sądami
Co oferujemy?

Oferujemy

  • elastyczną formę współpracy- umowa zlecenia / B2B
  • nabycie praktycznego doświadczenia w stosowaniu różnych dziedzin prawa
  • dalszy rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki kariery
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • spotkania integracyjne.
O pracodawcy

Prężnie rozwijająca się kancelaria biznesowa, posiadająca w swoim potfolio Klientów z różnych branży, a co za tym idzie z różnych dziedzin prawa gospodarczego. Stawiamy na profesjonalną relację  z Klientem i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów prawnych. Jeżeli chcesz się nauczyć rzemiosła prawnego od podstaw, to ta oferta jest dla Ciebie. W relacji z pracownikami stawiamy na człowieka, nie na wyniki. Myślimy długofalowo, dlatego zapraszamy do zaprojektowania sobie kariery właśnie w naszej kancelarii. Sprawimy, że aplikacja będzie tylko formalnością.

Adres
Kazimiery iłłakowiczówny 6/2a
60-789, Poznań

Strona www